Výroba svíček na zakázku

Svíčky na přání

U nás lze zadat výrobu svíčky dle vlastního návrhu. Pro výrobek musí být vhodná předloha/forma. Svíčka musí technicky splňovat podmínky pro řádnou stabilitu, proporce, hoření a podobně. Musí být dodržen určitý odběr takto objednaného výrobku. Každou takovou individuální zakázku je nutno dopředu probrat a dohodnout s odborníky z naší manufaktury a vytvořit i kalkulaci pro takový výrobek.

Svíčky pro firmy

POTISK Vyrábíme svíčky opatřené na přání zákazníka spec. potiskem – logo firmy, znak města, grafický výjev z turistické oblasti, výročí, apod. Většinou se jedná o svíčky o velikosti sady Herbář (viz katalog) v jednobarevném provedení, potisk v jednobarevné grafice nejvhodnější tisk bílá/černá. Potisk provádíme u rovných povrchů hranol, kostka, jehlan.
KOMPLIMENTKY Nejlevnějším a nejrychlejším řešením pro svíčku opatřenou logem firmy, PF, přáním apod. je umístění Vaší grafiky na kartičku, kterou přivěšujeme k výrobku.

Objednávky e-shop / katalog

Katalog svíček na e-shopu obsahuje náš výrobní sortiment, svíčky jsou vyráběny na sklad v minimálním množství, neboť rozmanitost našeho výrobního programu je velmi široká. Snažíme se vyhovět každé objednávce a to především v návaznosti na barvy a vůně. Konkrétní objednávku vyrábíme převážně na zakázku, z tohoto důvodu je i rozdílná lhůta dodání. Zpravidla se snažíme o 2-3týdenní termíny, ale pro období hlavní sezony tzn. podzim-zima je nutno objednávky většího objemu zadat do výroby již s předstihem.

Máte-li otázky nebo si chcete objednat, kontaktujte nás.

Eva Šípková

Obchodní oddělení, fakturace

tel.: +420 312 273 536
mobil: 602 361 399
email: valasvicky@volny.cz

Tel/fax: +420 312 273 536
Mobil: 602 361 399
email: valasvicky@volny.cz
Havlíčkovo nám 409
273 09 Kladno